DUYURULAR

HYUNDAI YENİ SANTA FE, EURO NCAP’TEN BEŞ YILDIZ ALDI.

·        Hyundai’nin baştan aşağı yenilenenSUV modeli Santa Fe, Euro NCAP’ten beş yıldızı kaptı.

·        Santa Fe, özellikle yetişkinyolcu ve çocuk yolcu kategorisinde en yüksek dereceyi elde etti.

 

Hyundai’nin dördüncü nesilD-SUV’u ve aynı zamanda bugüne kadar en çok satılan modellerinden biri olan SantaFe, Avrupa’nın zorlu çarpışma testleri Euro NCAP’ten beş yıldız aldı. Yapılançarpışma testleri sonucunda, özellikle yetişkin ve çocuk yolcu kategorisinde enyüksek puanları toplayan Santa Fe, teknoloji odaklı ve yenilikçi çözümlere olanbağlığını da gözler önüne sermiş oldu.

Yeni Santa Fe, kullanıcılarınkonforuna son derece önem veren bir model. Bu bağlamda, sınıfının en iyigüvenlik paketlerinden ve özelliklerinden birini sunan otomobil, Kör NoktaÇarpışma Uyarısı, İleri Seviye Yaya Algılamalı Çarpışma-Önleme Desteği, ArkaÇapraz Trafik Uyarısı, Şeritte Kalma Yardımcısı, Arka Yolcu Uyarısı, AraçtanGüvenli Çıkış Yardımı ve Hız Sınırı Bilgi Fonksiyonu ile hem sürücüsüne hem dearaç içindeki diğer yolculara maksimum koruma sağlıyor. Tüm bu gelişmiş özellikler,Hyundai SmartSense aktif-pasif güvenlik ve sürüş destek teknolojilerinin bir parçasıolarak öne çıkıyor.

Pasif güvenlik anlamındada inanılmaz bir gelişim gösteren Hyundai, Santa Fe’de kullandığı sistemler ileolası bir çarpışma durumunda yolcuları korumak için artırılmış bir gövde sertliğiile dikkat çekiyor. Daha büyük kaynaklı bağlantı noktalarıyla birlikte gövdedekullanılan genişletilmiş sıcak damgalama ve aracın toplam ağırlığı, üst düzeyçarpışmaya karşı dayanıklılık sağlıyor. Mukavemetli çelik oranı yüzde 57 olanSanta Fe, çarpışma anında tam koruma sağlarken aynı zamanda sürüş esnasında dadaha dinamik bir yol tutuş performansı sağlamış oluyor.

NEREDE

Yenibosna Merkez Mah. Kavak Sok. No:11 D:1-2-3-4 - Bahçelievler - İstanbul
T : 0212 451 19 00

Krokimiz için tıklayınız
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Satış

Haftaiçi: 08:30 – 18:00
Cumartesi: 08:30 – 18:00
Pazar: 10:00 – 17:00

Servis

Haftaiçi: 08:30 - 18:00
Cumartesi: 08:30 - 15:00
TEST SÜRÜŞÜ
SERVİS RANDEVU