DUYURULAR

HYUNDAI TUCSON’A N LINE İLE SPORTİF BİR DOKUNUŞ.

• Hyundai, popüler SUV modeli Tucson’a yepyeni bir versiyon daha hazırladı.

• Tucson N Line, tasarımının haricinde süspansiyon sisteminde de yenilikler sunuyor.

• Sportif sürüs¸ zevki için daha tepkili ve hisli bir direksiyon sistemi kullanılıyor.

• Hyundai, N Line serisine digˆer modellerinde de yer vererek seçenekleri çogˆaltacak.

Her geçen gün talebin arttıgˆı SUV segmentindeki imajını ve iddiasını artırmak isteyen Hyundai, özellikle Avrupalı tüketiciler için gelis¸tirdigˆi Tucson modeliyle sınıfının en begˆenilen markaları arasında yer almaya bas¸ladı. Geçtigˆimiz yıl Eylül ayında ülkemizde de 1.6 litrelik dizel motoru ve 7 ileri DCT s¸anzımanıyla satıs¸a sunulan Hyundai Tucson, s¸imdi de çok daha sportif bir seriyle öne çıkıyor.

Markanın performans departmanı N Motorsport tarafından gelis¸tirilen N Line serisi, i30’dan sonra ilk kez bir SUV modelde görev alıyor. Sportif ve dinamik gövdeyi daha estetik dıs¸ tasarım özellikleriyle pekis¸tiren Tucson N Line, 1.6 litrelik turbo benzinli ve dizel motor seçenekleriyle sunulacak.

Yeni sportif versiyon, Tucson'un mevcut ikonik gücünü, emniyetini ve konforunu dogˆrudan baz alarak daha sportif bir gövde kitiyle birles¸tiriyor. Böylelikle, ortaya daha dinamik bir stil ve sürüs¸ keyfi çıkmıs¸ oluyor.

Konuyla ilgili olarak görüs¸lerini dile getiren Hyundai Assan Genel Müdürü Önder Göker, “Tucson, tüm Avrupa oldugˆu gibi ülkemizde de s¸u an için en kıymetli ve en bas¸arılı Hyundai modeli. Satın alım süreçlerinde tüketicilerin listesine giren Tucson, özellikle 1.6 dizel motorun katkısıyla satıs¸larını geçtigˆimiz yıla göre yüzde 22 artırdı. Daha fazla görsellik ve performans gelis¸tirmeleriyle dikkat çeken N Line serisi ise bir SUV'un çok yönlülügˆünü ve rahatlıgˆını sportiflikle birles¸tiriyor. Her iki keyfi bir arada yas¸amak isteyen müs¸terilerimize müthis¸ bir seçenek olacak” dedi.

Tucson N Line, geleneksel bir C-SUV’un tüm özelliklerini bünyesinde barındırıyor ve bunlara ek olarak performans serisi N'den ilham alarak dıs¸ tasarımda sportifligˆi fazlasıyla yansıtmıs¸ oluyor. Güncel versiyondan farklı olarak, genis¸ hava giris¸li ve siyah eklentilere sahip ön ve arka tampon, ilk bakıs¸ta dikkatleri çekiyor. I·çi karartılmıs¸ LED farlar ve 19 inç’lik parlak siyah jantlar da aracın yeni donanımları arasında yer alıyor. Ayrıca arka tampondaki gri renkli difüzörün sagˆ tarafına konumlandırılan çift çıkıs¸lı son susturucu da N Line için özel olarak üretiliyor.

Genis¸ ve ferah aracın iç mekanında da sportif ögˆeler bulunuyor. Ortaları nubuk ve kenarları deri, kırmızı dikis¸li yeni bir dös¸eme ile sunulan Tucson N Line, Hyundai’nin yüksek performanslı ürün yelpazesinden esinleniyor. Kırmızı dikis¸li ve deri dös¸emeli kokpitin yanı sıra delikli direksiyon simidi, alüminyum pedal seti, N logolu vites topuzu ve mat gri plastik aksamlar da sportif bir ambiyansa katkıda bulunuyor.

Bahsi geçen dinamik tasarım özellikleri, turbos¸arjlı benzinli ve ekonomik dizel motorlarla beraber sunuluyor. Ayrıca, gelis¸tirilmis¸ elektrik motorlu hidrolik direksiyon (MDPS), güncel modele göre daha fazla tepkili ve hisli. Güncellenmis¸ süspansiyon sistemiyle de sportif sürüs¸ zevkini zirveye tas¸ıyan Tucson, arkada yüzde 5, önde de yüzde 8 daha fazla sert helezonlarla sunuluyor.

NEREDE

Yenibosna Merkez Mah. Kavak Sok. No:11 D:1-2-3-4 - Bahçelievler - İstanbul
T : 0212 451 19 00

Krokimiz için tıklayınız
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Satış

Haftaiçi: 08:30 – 18:00
Cumartesi: 08:30 – 18:00
Pazar: 10:00 – 17:00

Servis

Haftaiçi: 08:30 - 18:00
Cumartesi: 08:30 - 15:00
TEST SÜRÜŞÜ
SERVİS RANDEVU